شرلوک هلمز یک شخصیت خیالی در عین حال واقعی

برترین و جدیدترین فیلم ها و سریال های جهان

شرلوک هلمز یک شخصیت خیالی در عین حال واقعی

۳۶۱ بازديد

شرلوک هلمز یک شخصیت خیالی است که توسط نویسنده آن آرتور کانن دویل ساخته و معرفی شده است. نویسنده با استفاده از این شخصیت خیالی داستان و رمان های ترسناک به صورت بلند و کوتاه نوشته شده است. شخصیت شرلوک یک شخصیت با هوش و با ذکاوت است که بیش از حد به جزئیات توجه می کند و با توجه به هوش بالایی که دارد می تواند معماهای پلیسی را حل کند. داستان های شرلوک از معروف و مشهور ترین آثار پلیسی و جنابی محسوب می شود. بسیاری از افراد در سطح جهان که به رمان پلیسی علاقه دارند این شخصیت باهوش را می شناسند و حتی ممکن است فیلم ها و سریال های مرتبط با این شخصیت را مشاهده کرده باشند. این فیلم ها و داستان ها باعث می شود تا بیننده و خواننده دید جزئی تری نسبت به حوادث و اتفاقات اطراف خود پیدا کند و از موضوعات ساده و در عین حال مهم ساده نکند. چرا که هدف از نوشتن داستان پلیسی دقیقاً همین موارد است که باید در افراد ایجاد شود.

شرلوک هلمز یک شخصیت خیالی در عین حال واقعی

 

 

دانلود کتاب های شرلوک هلمز در کتابچین

اگر خوانندگان کتاب به داستان های ترسناک یا پلیسی علاقمند هستند قطعاً شرلوک و کتاب های مرتبط به آن را به خوبی می شناسند و به داستان های او علاقه دارد. در یک دوره ای نویسنده کتاب های شرلوک هلمز تصمیم گرفت که دیگر به زندگی شرلوک پایان دهد و این باعث شد که تمام مخاطبان و طرفداران این شخصیت خیالی از این تصمیم ناراحت شوند. ولی با این وجود نویسنده تصمیم خود را گرفته بود و به زندگی این شخصیت پایان داد و طرفداران این شخصیت برای او یک مراسم ختم واقعی برگزار کردند. در این مراسم مانند یک شخصیت واقعی برای او سوگواری کردند. با چاپ داستان های شرلوک در مجلات فروش خوبی نصیب آن ها شده بود و با شرایط فعلی یک ضربه بزرگ مالی به آن ها وارد شد. دوستانی که تمایل دارند به مطالعه کتاب های پلیسی و جنایی بپردازند به آن ها توصیه می شود که حتماً کتاب های شرلوک هلمز را بخوانند. شما می توانید داستان ها و آثار مختلف شرلوک را در سایت کتابچین به راحتی دانلود کرده و مطالعه نمایید.

شخصیت شرلوک هلمز یک همکار به نام دکتر واتسون داشته که تیز هوش و هوشمند نبوده است و همین باعث می شده است که مخاطب به هوش زیاد شرلوک در حل مسائل پلیسی و جنایی پی ببرد. نویسنده این شخصیت خیالی به دنبال این نبوده است که از او یک ابر قهرمان بسازد و این را به خوانندگان کتاب منتقل کند. بلکه چیزی که بر جذابیت این کتاب می افزاید این است که شخص شرلوک یک شخص عادی است که در مواقعی افسرده می شود، متکبر است، در مواقعی قدرت بیان مسائل را ندارد و در برخی اوقات هم از جمعیت فرار می کند و تنهایی را انتخاب می کند. شخصیت شرلوک درون گرا است و به همین دلیل تنهایی را بر جمع ترجیح می دهد. یکی دیگر از ویژگی های این رمان پلیسی این است که ماجرایی که اتفاق می افتد انسجام دارد و در یک چارچوب خاصی قرار دارد. از دیگر ویژگی های مثبت این کتاب عدم ایجاد پراکندگی در نوشتار و قالب های مختلف داستانی است که باعث گیج شدن مخاطب می شود.

دانلود کتاب های شرلوک هلمز در کتابچین

 

 

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.